Правоохоронці затримали трьох осіб – двох військових і одного цивільного, які вкрали дизельне пальне з військової частини на Харківщині. Вони фальсифікували дані про маршрути транспорту, щоб створити надлишки пального. Після цього вони продавали це пальне за низькою ціною на території області. Вдалося задокументувати продаж 24 тонн пального на суму майже 1 млн гривень. Під час продажу третьої партії їх затримали. Військовим і цивільному спільнику повідомили про підозру у викраденні військового майна в умовах воєнного стану. За цим їм загрожує до 15 років ув’язнення. Всім обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою, а викрадене пальне повернуть Збройним Силам України.
Опублікувати у
Новини України
Харківські військові збували пальне з частини
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні дефіцит кадрів і до 5 млн людей поза ринком праці – Мінекономіки
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Опубліковано
admin
Зеленський підвів підсумки переговорів у Норвегії