Президент України Володимир Зеленський провів переговори з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гар Стере в Осло. Під час зустрічі Зеленський подякував Норвегії за додатковий пакет енергетичної допомоги на 150 млн доларів для закупівлі газу взимку. Це вже третій пакет допомоги від Норвегії цього року, загальний внесок якої становить 400 млн доларів. Лідери обговорили потреби України в системах ППО та ракетах, а також розвиток оборонної співпраці. Норвегія також підтримує ініціативу PURL, призначену для зміцнення безпеки в регіоні. Важливою темою обговорення були наслідки російського обстрілу, під час якого Росія атакувала українську енергетичну систему та житлові будинки.
Опублікувати у
Новини України
Зеленський підвів підсумки переговорів у Норвегії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив заяву про переговори з Росією
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Опубліковано
admin
Дискваліфікація тренера Барселони залишилася чинною після рішення RFEF