Правоохоронці затримали трьох осіб – двох військових і одного цивільного, які вкрали дизельне пальне з військової частини на Харківщині. Вони фальсифікували дані про маршрути транспорту, щоб створити надлишки пального. Після цього вони продавали це пальне за низькою ціною на території області. Вдалося задокументувати продаж 24 тонн пального на суму майже 1 млн гривень. Під час продажу третьої партії їх затримали. Військовим і цивільному спільнику повідомили про підозру у викраденні військового майна в умовах воєнного стану. За цим їм загрожує до 15 років ув’язнення. Всім обрали запобіжний захід у виді тримання під вартою, а викрадене пальне повернуть Збройним Силам України.
Опублікувати у
Новини України
Харківські військові збували пальне з частини
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський обговорив з президентом Латвії співпрацю в межах Drone Deal
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі: є загиблі та поранені
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Для українців за кордоном запустили цифрову платформу Додому
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Зеленський обговорив з президентом Латвії співпрацю в межах Drone Deal
Опубліковано
admin
Зеленський підвів підсумки переговорів у Норвегії