Президент України Володимир Зеленський провів переговори з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гар Стере в Осло. Під час зустрічі Зеленський подякував Норвегії за додатковий пакет енергетичної допомоги на 150 млн доларів для закупівлі газу взимку. Це вже третій пакет допомоги від Норвегії цього року, загальний внесок якої становить 400 млн доларів. Лідери обговорили потреби України в системах ППО та ракетах, а також розвиток оборонної співпраці. Норвегія також підтримує ініціативу PURL, призначену для зміцнення безпеки в регіоні. Важливою темою обговорення були наслідки російського обстрілу, під час якого Росія атакувала українську енергетичну систему та житлові будинки.
Опублікувати у
Новини України
Зеленський підвів підсумки переговорів у Норвегії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський: Боротьба за Крим – пріоритет України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Знали ще рік тому. Скандальна справа Скелі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив заяву про переговори з Росією
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Крим – це Україна, захист військових, ВПО та право на житло в Україні | RADA.LIVE
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Фундація провела на URC 2026 воркшоп «Безпечна школа: комплексні рішення для дітей України»
Опубліковано
admin
Дискваліфікація тренера Барселони залишилася чинною після рішення RFEF