У Дніпропетровській області виявлено дві групи, які складалися з 15 місцевих жителів, включаючи двох правоохоронців, які протягом півроку займалися незаконною вирубкою лісозахисних смуг у Павлоградському районі з метою подальшого продажу деревини. За даними Офісу генерального прокурора, всім учасникам було повідомлено про підозру у незаконній порубці, перевезенні, зберіганні та збуті лісу, що призвело до серйозних наслідків. Протягом півроку підозрювані без дозвільних документів вирубували дерева у лісозахисних смугах, використовуючи спеціальне обладнання та транспорт. У результаті було знищено понад 1000 дерев різних видів, а завдані збитки довкіллю становлять майже 14 мільйонів гривень. Під час обшуків вилучили транспортні засоби, гроші, зброю, наркотичні речовини та інші докази протиправної діяльності.
Опублікувати у
Новини України
На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Дженніфер Еністон заборонила продавати свій лист до Меттью Перрі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення