На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”

У Дніпропетровській області виявлено дві групи, які складалися з 15 місцевих жителів, включаючи двох правоохоронців, які протягом півроку займалися незаконною вирубкою лісозахисних смуг у Павлоградському районі з метою подальшого продажу деревини. За даними Офісу генерального прокурора, всім учасникам було повідомлено про підозру у незаконній порубці, перевезенні, зберіганні та збуті лісу, що призвело до серйозних наслідків. Протягом півроку підозрювані без дозвільних документів вирубували дерева у лісозахисних смугах, використовуючи спеціальне обладнання та транспорт. У результаті було знищено понад 1000 дерев різних видів, а завдані збитки довкіллю становлять майже 14 мільйонів гривень. Під час обшуків вилучили транспортні засоби, гроші, зброю, наркотичні речовини та інші докази протиправної діяльності.

Більше від автора

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Картопля на зрошенні: як на Черкащині вирощують чипсові сорти в умовах дефіциту вологи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *