Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер в окремих районах Києва сталося аварійне відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Це призвело до відсутності світла для всіх категорій споживачів. Енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи для виправлення ситуації. Обмеження будуть скасовані після стабілізації енергосистеми. Також було відомо, що раніше та самого дня світло відсутнє було на лівому березі Києва та в деяких інших районах столиці. Крім того, в Україні сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.

Більше від автора

У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї

На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *