У четвер в окремих районах Києва сталося аварійне відключення електропостачання через технічні проблеми в енергосистемі, повідомило Укренерго. Це призвело до відсутності світла для всіх категорій споживачів. Енергетики вже почали аварійно-відновлювальні роботи для виправлення ситуації. Обмеження будуть скасовані після стабілізації енергосистеми. Також було відомо, що раніше та самого дня світло відсутнє було на лівому березі Києва та в деяких інших районах столиці. Крім того, в Україні сталися нові знеструмлення через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.
Опублікувати у
Новини Києва
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
У Києві ввели екстрені відключення світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Львівщині на закупівлях для ЗСУ викрили переплату в 18 млн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни завдали ударів по локомотивах у Запоріжжі та на Сумщині, є загиблий
Опубліковано
admin
У Кам’янському мати приковувала 7-річного сина ланцюгом до батареї