У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електропостачання через російські атаки на енергетичну інфраструктуру та погідні умови. Знеструмлені споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях, а також було без електрики 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині через грозу та сильний вітер. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням електромереж. Споживання електроенергії знизилося через безхмарну погоду, яка стимулює роботу сонячних електростанцій. Енергетики радять громадянам використовувати електроприлади у періоди, коли сонячні електростанції найбільш ефективні, щоб зменшити навантаження на загальну мережу.
Опублікувати у
Новини України
В Україні зафіксували нові знеструмлення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сирський оцінив ситуацію на Олександрівському напрямку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Міноборони запровадило новий базовий контракт
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні загинув литовський доброволець
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Сирський оцінив ситуацію на Олександрівському напрямку
Опубліковано
admin
У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн