У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, крали газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації завданої шкоди. Глава Нафтогазу зазначив, що в Україні щорічно втрачають мільярди гривень через крадіжки газу, а це ускладнюється потребою в закупівлі імпортного газу через атаки Росії на газові об’єкти.

Більше від автора

Стівенсон пояснив, чому обере інший шлях, ніж Кроуфорд

В Україні зафіксували нові знеструмлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *