В Україні зафіксували нові знеструмлення

У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електропостачання через російські атаки на енергетичну інфраструктуру та погідні умови. Знеструмлені споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях, а також було без електрики 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині через грозу та сильний вітер. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням електромереж. Споживання електроенергії знизилося через безхмарну погоду, яка стимулює роботу сонячних електростанцій. Енергетики радять громадянам використовувати електроприлади у періоди, коли сонячні електростанції найбільш ефективні, щоб зменшити навантаження на загальну мережу.

Більше від автора

У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн

Засідання Комітету з питань інтеграції України до ЄС 23.06.2026

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *