Кілька районів Києва залишилися без світла

Уранці 22 квітня у Києві сталися перебої з електропостачанням у окремих районах міста. Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста, зокрема у Дніпровському районі. Пізніше проблеми з електроенергією виникли й у Дарницькому районі, а також у Голосіївському. Через це тимчасово був призупинений рух фунікулера. Жителі зазначених районів залишилися без світла, і працівники енергетичних компаній працюють над відновленням електропостачання.

Більше від автора

Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Святослав Вакарчук опублікував фото з дітьми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *