Уранці 22 квітня у Києві сталися перебої з електропостачанням у окремих районах міста. Спочатку світло зникло у лівобережній частині міста, зокрема у Дніпровському районі. Пізніше проблеми з електроенергією виникли й у Дарницькому районі, а також у Голосіївському. Через це тимчасово був призупинений рух фунікулера. Жителі зазначених районів залишилися без світла, і працівники енергетичних компаній працюють над відновленням електропостачання.
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Сталкінг у Києві: поліція розслідує переслідування жінок
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів
Опубліковано
admin
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках