Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Зазначивши, що жодні суперники не є легкими, він відзначив, що команда поважає свого наступного суперника – румунську Університатею Клуж. Тренер підкреслив, що команда має готуватися до поєдинків уважно і серйозно, не зважаючи на складність суперників. Костюк також зазначив, що команда завжди налаштовується на високий рівень вимог і конкуренції, але при цьому буде вивчати сильні та слабкі сторони суперника перед матчами.

Більше від автора

Китай запровадив експортні обмеження щодо американських компаній

Кілька районів Києва залишилися без світла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *