У Росії планують ввести нове обмеження – 24-годинний “період охолодження”, під час якого абонентам буде недоступний мобільний інтернет і SMS. Ця ініціатива стосуватиметься користувачів, які перебували в міжнародному роумінгу або не користувалися SIM-карткою протягом 72 годин. Мета такого обмеження – боротьба з використанням SIM-карт у безпілотниках, які можуть атакувати російську інфраструктуру, а також запобігання створенню “сімок” за кордоном з подальшою активацією їх в Росії. Експерти зауважують, що ця нова міра не гарантує повного захисту від атак безпілотників.
Опублікувати у
Новини світу
У Росії на добу вимкнуть мобільний інтернет – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Трамп назвав “найсерйознішу загрозу” для США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
На Кубані в РФ після атаки дронів палає НПЗ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар близький до вибору країни для проведення домашніх матчів ЛЧ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Панама не змогла зупинити Англію, а Гана поступилася Хорватії
Опубліковано
admin
Росія атакувала енергооб’єкти у чотирьох областях