Російські загарбники напали на енергетичні об’єкти у чотирьох областях України, що призвело до відключення електроенергії для населення до 21:00 по всій країні. Цю інформацію оприлюднило Міненерго у п’ятницю, 7 листопада. Зазначено, що атаки ворога стали причиною аварій на електромережах у Одеській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Роботи з відновлення електропостачання вже тривають, а працівники енергетичних компаній працюють безперервно, щоб якнайшвидше усунути наслідки нападів. У зв’язку з цим встановлено графіки відключень і обмеження електропостачання для населення та промислових споживачів. Укренерго також попросило громадян бути більш обережними у споживанні електроенергії і обмежувати використання потужних електроприладів до 22:00, ураховуючи обставини.
Опублікувати у
Новини України
Росія атакувала енергооб’єкти у чотирьох областях
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Венесуелі дитина пробула 70 годин під завалами
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Венесуелі дитина пробула 70 годин з-під завалів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Трамп підтвердив удари США по Ірану
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар близький до вибору країни для проведення домашніх матчів ЛЧ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Панама не змогла зупинити Англію, а Гана поступилася Хорватії
Опубліковано
admin