У ніч на 6 серпня російська армія атакувала газокомпресорну станцію Орлівка в Одеській області, що є частиною магістрального газопроводу. Ця станція важлива для транзиту газу в Європу та постачання газу в Україну через Румунію. В результаті атаки станція зазнала серйозних пошкоджень, що може погіршити енергетичну безпеку країни. Удар призвів до пошкодження магістрального газопроводу і тимчасового відключення 2,5 тисяч абонентів. Президент України Володимир Зеленський заявив, що ця атака була спрямована на підготовку до опалювального сезону та вказав на свідомий характер удару. Російські ЗМІ подають цей напад як політичний сигнал, спрямований проти енергетичної співпраці між Україною та Азербайджаном. Атака стала загрозою для енергетичних відносин між країнами та може мати серйозні наслідки для поставок газу.
Опублікувати у
Новини України
Сигнал Азербайджану. Атака Росії на Одещину
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Москві жаліються на атаку дронів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Іран атакував судно в Ормузькій протоці – ЗМІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
Опубліковано
admin
РФ посилає сигнал Азербайджану. Атака на Одещину