У ніч на 6 серпня російська армія атакувала газокомпресорну станцію Орлівка в Одеській області. Ця станція є частиною магістрального газопроводу, який важливий для транзиту газу в Європу та постачання газу в Україну через Румунію. Станція використовувалася для закачування азербайджанського газу, щоб врегулювати дефіцит палива перед зимою. Атака призвела до серйозних пошкоджень, які можуть погіршити енергетичну безпеку України та порушити міжнародні домовленості. Пожежа була видна через Дунай та призвела до тимчасового відключення газопостачання для 2,5 тисяч абонентів. Президент України Володимир Зеленський вважає атаку цинічною та спрямованою на підготовку до опалювального сезону. Російські ЗМІ та азербайджанські аналітики розглядають цей напад як політичний сигнал та загрозу українсько-азербайджанським енергетичним відносинам.
Опублікувати у
Новини України
РФ посилає сигнал Азербайджану. Атака на Одещину
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Москві жаліються на атаку дронів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Іран атакував судно в Ормузькій протоці – ЗМІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Літак з Білорусі “залетів” в Україну: “Флеш” повідомив про фейк
Опубліковано
admin