У рамках форуму в Японії між українськими та японськими компаніями було підписано меморандумів і договорів на майже 1 мільярд доларів. Про це повідомив Тарас Качка, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, під час телемарафону. Українська делегація під керівництвом Тараса Качки відвідала Японію 3 серпня для участі в заході, присвяченому Національному дню України на виставці Expo 2025 в Осаці. На форумі Україна та Японія уклали 29 важливих угод про спільні проекти у сільському господарстві, харчовій промисловості, інфраструктурі, будівництві, технологіях та інноваціях.
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Японії підписано договорів на майже $1 млрд
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Ціна нафти на мінімумі з початку війни з Іраном
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Як українському книжковому ринку отримати нових читачів: презентація дослідження Мінкульту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Логістична блокада Криму: як це впливає на війська рф | Ольга Куришко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Міжнародна підтримка України: нові виклики та можливості | Максим Джигун
Опубліковано
admin
Українців попередили щодо споживання електроенергії