Уранці вівторка в Україні збільшилося споживання електроенергії через спеку. Укренерго повідомило, що споживання електроенергії стало на 2,2% вище, ніж у попередні дні, через спекотну погоду по всій країні. Вчора ввечері був зафіксований рекордний піковий рівень споживання електроенергії, який був на 3,3% вище, ніж попереднього робочого дня. Укренерго закликає громадян берегти електроенергію ввечері та уникати включення кількох потужних електроприладів одночасно з 16:00 до 22:00. Міненерго повідомляє, що наразі система електропостачання збалансована і планових обмежень для споживачів не передбачено.
Опублікувати у
Новини України
Українців попередили щодо споживання електроенергії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
FPV-дрон атакував цивільний автомобіль у Красноторці: поранено водія
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
На Кременчуцькому водосховищі перевірили дотримання правил рибальства
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Як українському книжковому ринку отримати нових читачів: презентація дослідження Мінкульту
Опубліковано
admin
Неймар приніс Сантосу перемогу і вивів його із зони вильоту