Українське селище Грабовське в Сумській області потрапило під контроль російських окупантів. Росіяни спробують розширити зону, яку вони контролюють в цьому районі. За словами речника Об’єднаних сил, у селищі залишилося близько ста російських військових, які намагаються охопити більшу територію. Раніше 20 грудня російська піхота раптово ввірвалася до селища і вивезла 52 місцевих жителів, які відмовилися евакуюватися. Ситуація в Грабовському є напруженою, а українські військові висловили занепокоєння щодо подальшого розвитку подій.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни активізувалися під Грабовським на Сумщині – ЗСУ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Винищувач МіГ-29 розбився на Полтавщині
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Реал відкритий до трансферу Камавінги, однак існує певна перешкода
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Вітальне слово АНІЦИ ДЖАМІЧ з нагоди Дня Конституції України
Опубліковано
admin
Шумахер очолив рейтинг найбагатших пілотів Формули-1