Українське селище Грабовське в Сумській області потрапило під контроль російських окупантів. Росіяни спробують розширити зону, яку вони контролюють в цьому районі. За словами речника Об’єднаних сил, у селищі залишилося близько ста російських військових, які намагаються охопити більшу територію. Раніше 20 грудня російська піхота раптово ввірвалася до селища і вивезла 52 місцевих жителів, які відмовилися евакуюватися. Ситуація в Грабовському є напруженою, а українські військові висловили занепокоєння щодо подальшого розвитку подій.
Опублікувати у
Новини України
Росіяни активізувалися під Грабовським на Сумщині – ЗСУ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав уражені за ніч ворожі цілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Фламінго уразили завод у Волгограді – Зеленський
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Красюк розповів, яким він бачить “останній танець” Усика
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
У Сумах внаслідок російських атак травмовані 13 людей, серед них — 2 дітей
Опубліковано
admin
Шумахер очолив рейтинг найбагатших пілотів Формули-1