У Японії зростає кількість нападів ведмедів на людей, що призвело до заходів уряду. Військові були направлені на північ країни, де зафіксовано найбільше нападів, для допомоги у вилові ведмедів. За останні місяці сталося понад 100 нападів, в результаті яких загинули 12 осіб. Військові встановлюють металеві пастки для відлову ведмедів, а уряд планує вжити додаткові заходи, включно зі збільшенням кількості мисливців та спрощенням правил використання зброї. Напади ведмедів пов’язують з кліматичними змінами та зменшенням кормової бази для тварин.
Опублікувати у
Новини світу
Японія залучила армію для боротьби з ведмедями
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
ЗМІ оцінили шанси Стармера посісти посаду генсека НАТО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Росія і Китай провели спільні військові навчання
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Аномальна спека: у Франції загинули близько тисячі осіб
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
ЗМІ оцінили шанси Стармера посісти посаду генсека НАТО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Конституції України – 30 років: виклики війни, євроінтеграційні та повоєнні зміни | ТОПТЕМА
Опубліковано
admin
Росія відмовилася пускати в Сочі перший за 14 років пором з Туреччини