У Японії зростає кількість нападів ведмедів на людей, що призвело до заходів уряду. Військові були направлені на північ країни, де зафіксовано найбільше нападів, для допомоги у вилові ведмедів. За останні місяці сталося понад 100 нападів, в результаті яких загинули 12 осіб. Військові встановлюють металеві пастки для відлову ведмедів, а уряд планує вжити додаткові заходи, включно зі збільшенням кількості мисливців та спрощенням правил використання зброї. Напади ведмедів пов’язують з кліматичними змінами та зменшенням кормової бази для тварин.
Опублікувати у
Новини світу
Японія залучила армію для боротьби з ведмедями
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Росія і Китай провели спільні військові навчання
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Аномальна спека: у Франції загинули близько тисячі осіб
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Молдова хоче включити пункт про Придністров’я у переговори України з РФ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Росія відмовилася пускати в Сочі перший за 14 років пором з Туреччини