У Дарницькому управлінні поліції Києва відбулася скандальна ситуація, коли начальник відділення намагався зникнути разом зі значною сумою грошей – понад 16 мільйонів гривень, переважно у доларах. Про це повідомила радниця директора Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян. ДБР розпочало розслідування за фактом можливого перевищення службових повноважень керівника відділення поліції. Точна сума грошей, яку спробував вивести начальник поліції, буде встановлена під час подальшого розслідування.
Опублікувати у
Новини України
Офіцера київської поліції спіймали з понад 16 млн грн – ДБР
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Панель 1: «Чого насправді мають навчати предмети з підготовки до національного спротиву?»
Опубліковано
admin
СБУ показала унікальні кадри знищення окупантів у Покровську