У Дарницькому управлінні поліції Києва відбулася скандальна ситуація, коли начальник відділення намагався зникнути разом зі значною сумою грошей – понад 16 мільйонів гривень, переважно у доларах. Про це повідомила радниця директора Державного бюро розслідувань Тетяна Сапьян. ДБР розпочало розслідування за фактом можливого перевищення службових повноважень керівника відділення поліції. Точна сума грошей, яку спробував вивести начальник поліції, буде встановлена під час подальшого розслідування.
Опублікувати у
Новини України
Офіцера київської поліції спіймали з понад 16 млн грн – ДБР
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила дроном по АЗС у Херсоні: є поранені
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
На Запоріжжі через російські удари загинула жінка, постраждали 11 людей, зокрема троє дітей
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем
Опубліковано
admin
СБУ показала унікальні кадри знищення окупантів у Покровську