У четвер, російські вороги атакували Дніпропетровську область, внаслідок чого вісім шахт втратили електропостачання. Під час нападу під землею перебували 2595 гірників. Вдалося швидко евакуювати всіх людей. Щасливо, ніхто не постраждав або не загинув.
Опублікувати у
Новини України
Знеструмлено вісім шахт через атаку РФ – Міненерго
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Озвучено дані уражень по важливій цілі під Москвою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Поблизу узбережжя Криму стався землетрус
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Обличчя євроінтеграції: процес скринінгу та наступні кроки на шляху до ЄС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Гегсет достроково звільняє генерала США, який координував допомогу Україні
Опубліковано
admin
Динамо – Зрінськи: онлайн-трансляція матчу Ліги конфренцій