У четвер, російські вороги атакували Дніпропетровську область, внаслідок чого вісім шахт втратили електропостачання. Під час нападу під землею перебували 2595 гірників. Вдалося швидко евакуювати всіх людей. Щасливо, ніхто не постраждав або не загинув.
Опублікувати у
Новини України
Знеструмлено вісім шахт через атаку РФ – Міненерго
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Центр Херсона знеструмлений після атаки РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Оперативна обстановка на північному та східному кордонах України | Андрій Демченко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Опубліковано
admin
Динамо – Зрінськи: онлайн-трансляція матчу Ліги конфренцій