Двоє агентів ФСБ були ув’язнені з конфіскацією майна за підпал релейних шаф на Черкащині. Зловмисників затримали у серпні 2024 року, коли вони намагалися зруйнувати сигнальну установку Укрзалізниці. Один з них, контрактник військової частини Черкаської області, залишив свій підрозділ та працював на російську спецслужбу. Вони підготовляли теракти на залізничних магістралях і виконували їх разом з місцевим безробітним. Під час обшуків у них вилучили засоби підпалу та смартфони з доказами зв’язків з РФ. Суд визнав їх винними у диверсії в умовах воєнного стану.
Опублікувати у
Новини України
Вчиняли підпали на Черкащині: двоє агентів РФ отримали 15 років тюрми
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ уразили унікальний завод в Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Сирський оцінив ситуацію на Олександрівському напрямку
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд
Опубліковано
admin