Двоє агентів ФСБ були ув’язнені з конфіскацією майна за підпал релейних шаф на Черкащині. Зловмисників затримали у серпні 2024 року, коли вони намагалися зруйнувати сигнальну установку Укрзалізниці. Один з них, контрактник військової частини Черкаської області, залишив свій підрозділ та працював на російську спецслужбу. Вони підготовляли теракти на залізничних магістралях і виконували їх разом з місцевим безробітним. Під час обшуків у них вилучили засоби підпалу та смартфони з доказами зв’язків з РФ. Суд визнав їх винними у диверсії в умовах воєнного стану.
Опублікувати у
Новини України
Вчиняли підпали на Черкащині: двоє агентів РФ отримали 15 років тюрми
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В обмінниках триває зниження курсів долара і євро
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Криму уражено аеродроми і ППО – СБУ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Колишній військовий коригував удари РФ по Одесі
Опубліковано
admin