Правоохоронці розкрили справу про те, що заступниця генерального директора філії компанії Атоменергомаш, яка належить НАЕК Енергоатом, вимагала неправомірну вигоду від представника підрядної компанії. Вона просила щомісячні “відсотки” за забезпечення своєчасної оплати виконаних робіт та неперешкоджання виконанню договірних зобов’язань. Загалом, сума вигоди становила понад 6,6 млн гривень, з яких вона отримала близько 1,67 млн гривень. Зараз заступницю генерального директора затримали, і триває досудове розслідування. Раніше були викриті інші корупційні схеми в Міноборони та Львівському арсеналі. Крім того, вказується, що компанія АТ НАЕК Енергоатом у 2024 році отримала значний чистий прибуток.
Опублікувати у
Новини України
Посадовицю Енергоатому викрили на систематичному хабарництві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Поки Москва тягне час, Крим розсипається: три сценарії війни
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Швейцарія домовляється про альтернативу американським Patriot
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Тренер Ювентуса дав оцінку матчу проти Спортинга: Ми показали характер