Правоохоронці розкрили справу про те, що заступниця генерального директора філії компанії Атоменергомаш, яка належить НАЕК Енергоатом, вимагала неправомірну вигоду від представника підрядної компанії. Вона просила щомісячні “відсотки” за забезпечення своєчасної оплати виконаних робіт та неперешкоджання виконанню договірних зобов’язань. Загалом, сума вигоди становила понад 6,6 млн гривень, з яких вона отримала близько 1,67 млн гривень. Зараз заступницю генерального директора затримали, і триває досудове розслідування. Раніше були викриті інші корупційні схеми в Міноборони та Львівському арсеналі. Крім того, вказується, що компанія АТ НАЕК Енергоатом у 2024 році отримала значний чистий прибуток.
Опублікувати у
Новини України
Посадовицю Енергоатому викрили на систематичному хабарництві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Московський НПЗ зупинили до 2027 року після ударів дронів – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці
Опубліковано
admin
Тренер Ювентуса дав оцінку матчу проти Спортинга: Ми показали характер