З окупації в межах ініціативи президента України Bring Kids Back UA з вдалося врятувати молоду маму з немовлям. Про це 24 жовтня повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.
За його словами, ісля окупації рідного міста у 2022 році життя 23-річної дівчини перетворилося на виживання. Коли вона відмовилася отримувати російський паспорт, так звані “служби опіки” спробували забрати її новонародженого сина під приводом того, що мати нібито не може забезпечити дитину. Вона рік жила у постійному страху, ховаючись від окупаційної влади, аби не втратити дитину. Єдине, про що дівчина мріяла, – виїхати до сестри у Дніпро.
Наразі мама й малюк вже перебувають на підконтрольній території України. Вони отримують допомогу з відновлення документів, психологічну підтримку та супровід.
Опублікувати у
Новини України
З окупації повернули молоду маму з немовлям
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
20 млн грн на рахунку в Австрії: на Хмельниччині викрили експосадовицю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Росіяни на Херсонщині вбили розміновувача з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
20 млн грн на рахунку в Австрії: на Хмельниччині викрили експосадовицю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Прокурор з Франківщини за 1000 доларів “допомагала” чоловіку отримати бронь
Опубліковано
admin