З окупації в межах ініціативи президента України Bring Kids Back UA з вдалося врятувати молоду маму з немовлям. Про це 24 жовтня повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.
За його словами, ісля окупації рідного міста у 2022 році життя 23-річної дівчини перетворилося на виживання. Коли вона відмовилася отримувати російський паспорт, так звані “служби опіки” спробували забрати її новонародженого сина під приводом того, що мати нібито не може забезпечити дитину. Вона рік жила у постійному страху, ховаючись від окупаційної влади, аби не втратити дитину. Єдине, про що дівчина мріяла, – виїхати до сестри у Дніпро.
Наразі мама й малюк вже перебувають на підконтрольній території України. Вони отримують допомогу з відновлення документів, психологічну підтримку та супровід.
Опублікувати у
Новини України
З окупації повернули молоду маму з немовлям
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Центр Херсона знеструмлений після атаки РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Оперативна обстановка на північному та східному кордонах України | Андрій Демченко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Опубліковано
admin