З окупації в межах ініціативи президента України Bring Kids Back UA з вдалося врятувати молоду маму з немовлям. Про це 24 жовтня повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.
За його словами, ісля окупації рідного міста у 2022 році життя 23-річної дівчини перетворилося на виживання. Коли вона відмовилася отримувати російський паспорт, так звані “служби опіки” спробували забрати її новонародженого сина під приводом того, що мати нібито не може забезпечити дитину. Вона рік жила у постійному страху, ховаючись від окупаційної влади, аби не втратити дитину. Єдине, про що дівчина мріяла, – виїхати до сестри у Дніпро.
Наразі мама й малюк вже перебувають на підконтрольній території України. Вони отримують допомогу з відновлення документів, психологічну підтримку та супровід.
Опублікувати у
Новини України
З окупації повернули молоду маму з немовлям
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Озвучено дані уражень по важливій цілі під Москвою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Обличчя євроінтеграції: процес скринінгу та наступні кроки на шляху до ЄС
Опубліковано
admin