Силами оборони було знищено радянську реактивну систему залпового вогню БМ-30 “Смерч”, яку російські окупанти використовували для обстрілу Миколаївщини протягом трьох місяців. За інформацією начальника Миколаївської обласної військової адміністрації та Сил оборони півдня України, ця реактивна система була знищена у результаті операції ударних дронів та аеророзвідки. БМ-30 “Смерч” має калібр 300 мм і здатна випустити весь залп за 38 секунд, досягаючи дальності ураження до 120 км або більше.
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони знищили РСЗВ росіян, що три місяці тероризувала Миколаївщину
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В Україні найближчими днями прогнозують грози, місцями град та шквали
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Путін марить неадекватною “імперією” – Зеленський
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Помер екснардеп Олександр Рябека
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Пішов із життя Олександр Рябека — народний депутат України V та VI скликань.
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Паливна криза в росії та її вплив на світові ціни на нафту | Андрій Закревський
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
росія атакує вантажні кораблі: що відомо про морський терор | Дмитро Плетенчук
Опубліковано
admin
Лідер перевороту на Мадагаскарі склав присягу президента