Силами оборони було знищено радянську реактивну систему залпового вогню БМ-30 “Смерч”, яку російські окупанти використовували для обстрілу Миколаївщини протягом трьох місяців. За інформацією начальника Миколаївської обласної військової адміністрації та Сил оборони півдня України, ця реактивна система була знищена у результаті операції ударних дронів та аеророзвідки. БМ-30 “Смерч” має калібр 300 мм і здатна випустити весь залп за 38 секунд, досягаючи дальності ураження до 120 км або більше.
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони знищили РСЗВ росіян, що три місяці тероризувала Миколаївщину
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Помер екснардеп Олександр Рябека
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрито вісім проросійських інтернет-агітаторів
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
Опубліковано
admin
Лідер перевороту на Мадагаскарі склав присягу президента