У служби безпеки України розпочато кримінальне провадження після виявлення прослуховуючого пристрою в кабінеті мера Львова Андрія Садового. Зазначається, що виявлений технічний пристрій вилучено для проведення експертизи. Розслідування відбувається за статтею про незаконне використання спеціальних технічних засобів отримання інформації. Мер Львова Андрій Садовий повідомив про знахідку пристрою у середу.
Опублікувати у
Новини України
У кабінеті мера Львова знайшли “прослушку”
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Озвучено дані уражень по важливій цілі під Москвою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Поблизу узбережжя Криму стався землетрус
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Обличчя євроінтеграції: процес скринінгу та наступні кроки на шляху до ЄС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Гегсет достроково звільняє генерала США, який координував допомогу Україні
Опубліковано
admin
У Польщі ухвалили закон про допомогу українцям