У служби безпеки України розпочато кримінальне провадження після виявлення прослуховуючого пристрою в кабінеті мера Львова Андрія Садового. Зазначається, що виявлений технічний пристрій вилучено для проведення експертизи. Розслідування відбувається за статтею про незаконне використання спеціальних технічних засобів отримання інформації. Мер Львова Андрій Садовий повідомив про знахідку пристрою у середу.
Опублікувати у
Новини України
У кабінеті мера Львова знайшли “прослушку”
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Центр Херсона знеструмлений після атаки РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Оперативна обстановка на північному та східному кордонах України | Андрій Демченко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів
Опубліковано
admin
У Польщі ухвалили закон про допомогу українцям