З 1 жовтня 2025 року в Україні почнуть вилучати з обігу монети номіналом 10 копійок. Ці монети все ще можна використовувати для розрахунків, і бізнеси, банки та громадяни можуть їх приймати. Однак банки не будуть видавати ці монети як здачу, а Національний банк України перестане випускати їх. Вилучення цих монет з обігу дозволить зменшити витрати на їх виготовлення та обіг. Також з 1 жовтня 2025 року вводяться правила заокруглення сум у чеках без наявності монет по 10 копійок. Наприклад, сума від 1 до 24 копійок буде заокруглена до найближчого цілого, а від 25 до 49 копійок – до 50 копійок. Під час безготівкових розрахунків заокруглення не застосовуватиметься.
Опублікувати у
Новини України
З 1 жовтня з обігу почнуть вилучати монети номіналом 10 копійок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Завод у Воронежі могли знищити нові американскі ракети – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд пустити президента на саміт НАТО
Опубліковано
admin
На кордоні з Польщею почали тестувати нову систему контролю