З 1 жовтня 2025 року українські монети номіналом 10 копійок будуть вилучені з готівкового обігу. Проте вони залишаться платіжним засобом, тому громадяни не повинні їх спеціально обмінювати. Банки не будуть видавати ці монети, а Національний банк України припинить їх випуск. Це рішення призначене для зменшення витрат на виробництво, транспортування та зберігання цих монет. Також з 1 жовтня 2025 року буде застосовуватися правило заокруглення загальних сум у чеках, якщо відсутні монети номіналом 10 копійок.
Опублікувати у
Новини України
З 1 жовтня поступово вилучатимуть з обігу монети номіналом 10 копійок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
П’ять російських командирів отримали підозру за удар по Кривому Рогу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Поки Москва тягне час, Крим розсипається: три сценарії війни
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
П’ять російських командирів отримали підозру за удар по Кривому Рогу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Швейцарія домовляється про альтернативу американським Patriot
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
З 1 жовтня з обігу почнуть вилучати монети номіналом 10 копійок