У Тернополі відбулася стрілянина біля дитячого майданчика, в результаті якої було виявлено, що стріляв 14-річний хлопець. Він визнав, що використовував пневматичний пістолет, який належав його другові. Поліція провела профілактичну бесіду з хлопцем і склала протокол на його батьків за недбале виховання дитини. Також було виявлено ще одного 14-річного хлопця, який був присутній під час інциденту. Поліція розслідує, чи були ще учасники у цій події.
Опублікувати у
Новини України
У Тернополі підліток влаштував стрілянину біля дитячого майданчика
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Повітряні сили розкрили деталі нічної атаки РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по хлібокомбінату на Сумщині і промпідприємству на Полтавщині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Резерв+ призупинено деякі сервіси
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по хлібокомбінату на Сумщині і промпідприємству на Полтавщині
Опубліковано
admin
В Україні рекорд із продажу електромобілів