У Тернополі відбулася стрілянина біля дитячого майданчика, в результаті якої було виявлено, що стріляв 14-річний хлопець. Він визнав, що використовував пневматичний пістолет, який належав його другові. Поліція провела профілактичну бесіду з хлопцем і склала протокол на його батьків за недбале виховання дитини. Також було виявлено ще одного 14-річного хлопця, який був присутній під час інциденту. Поліція розслідує, чи були ще учасники у цій події.
Опублікувати у
Новини України
У Тернополі підліток влаштував стрілянину біля дитячого майданчика
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб оновив втрати РФ у війні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Дрони зоставили Севастополь повністю без світла
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Авто новини
Сучасний, могутній, зручний:в Україну прибуває новий Toyota Hilux
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Франція проведе заключний матч групи без головного тренера
Опубліковано
admin
В Україні рекорд із продажу електромобілів