У Харківській області правоохоронці виявили підозри у розтраті та махінаціях 46 чиновникам. Генеральний прокурор Руслан Кравченко заявив, що ці дії чиновників призвели до збитків у розмірі 233 мільйонів гривень. Серед підозрюваних є депутати, посадовці, медичні працівники, освітяни, підприємці та інші. Їм висуваються звинувачення у різних сферах, таких як фортифікація, програма відновлення, освіта, медицина, податки, екологія та ліси, недостовірне декларування, земельні спроби, державна зрада та колабораціонізм. Прокурори готуються подати клопотання про обрання запобіжних заходів та вимагають відшкодування завданих збитків.
Опублікувати у
Новини України
Збитки на понад 230 млн: 46 чиновників Харківщини отримали підозри
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
МЗС про кризу з Польщею: Працюємо над зниженням емоцій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Через російський обстріл у Херсоні загинув чоловік, є поранені
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Із порту Маріуполя Росія вивезла ще майже 90 тисяч тонн пшениці
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
МЗС про кризу з Польщею: Працюємо над зниженням емоцій
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
За Довбика готовий поборотися клуб із Ліги чемпіонів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
У Довбика з’явився серйозний претендент серед учасників Ліги чемпіонів
Опубліковано
admin
Траоре отримав травму напередодні матчу Шахтаря з Панатінаїкосом