У Харківській області правоохоронці виявили підозри у розтраті та махінаціях 46 чиновникам. Генеральний прокурор Руслан Кравченко заявив, що ці дії чиновників призвели до збитків у розмірі 233 мільйонів гривень. Серед підозрюваних є депутати, посадовці, медичні працівники, освітяни, підприємці та інші. Їм висуваються звинувачення у різних сферах, таких як фортифікація, програма відновлення, освіта, медицина, податки, екологія та ліси, недостовірне декларування, земельні спроби, державна зрада та колабораціонізм. Прокурори готуються подати клопотання про обрання запобіжних заходів та вимагають відшкодування завданих збитків.
Опублікувати у
Новини України
Збитки на понад 230 млн: 46 чиновників Харківщини отримали підозри
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі стався витік хмари аміаку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Активісти розшукали 46 дітей із 84 вивезених Росією з інтернату в Олешках
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 24 червня 2026 року
Опубліковано
admin
Траоре отримав травму напередодні матчу Шахтаря з Панатінаїкосом