Під час форуму в Японії було підписано меморандумів і договорів майже на 1 мільярд доларів між бізнесами. Цю інформацію оголосив Тарас Качка, віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, у ході телемарафону. Делегація під керівництвом віцепрем’єра Тараса Качки відвідала Японію 3 серпня для участі у заході, присвяченому Національному дню України на виставці Expo 2025 в Осаці. У ході форуму Україна та Японія уклали 29 важливих угод, зокрема про спільні проєкти в галузі сільського господарства, харчової промисловості, інфраструктури, будівництва, технологій та інновацій.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Між Україною і Японією підписано договорів на майже $1 млрд
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Ціна нафти на мінімумі з початку війни з Іраном
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Як українському книжковому ринку отримати нових читачів: презентація дослідження Мінкульту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Логістична блокада Криму: як це впливає на війська рф | Ольга Куришко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Міжнародна підтримка України: нові виклики та можливості | Максим Джигун
Опубліковано
admin