Головний тренер ФК Динамо Олександр Шовковський поділився своїми думками про жеребкування раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Якщо команда Пафос пройде далі, то Динамо зустрінеться з переможцем матчу між Лехом і Црвеною Звездою. Шовковський підкреслив важливість розв’язання завдань поетапно і наголосив на необхідності готуватися до майбутніх матчів. Він підкреслив, що головна мета зараз – гра з Пафосом, і що потрібно поступово йти до цілі.
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо прокоментував суперника у плей-оф Ліги чемпіонів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа
Опубліковано
admin