Головний тренер ФК Динамо Олександр Шовковський поділився своїми думками про жеребкування раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. Якщо команда Пафос пройде далі, то Динамо зустрінеться з переможцем матчу між Лехом і Црвеною Звездою. Шовковський підкреслив важливість розв’язання завдань поетапно і наголосив на необхідності готуватися до майбутніх матчів. Він підкреслив, що головна мета зараз – гра з Пафосом, і що потрібно поступово йти до цілі.
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо прокоментував суперника у плей-оф Ліги чемпіонів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Названо двох французів, яких може продати Реал
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Конституційний суд Чехії зобов’язав уряд пустити президента на саміт НАТО
Опубліковано
admin