Чемпіон WBC, WBO, WBA і IBO у надважкій вазі Олександр Усик завершив основний етап підготовки до протистояння з володарем пояса IBF Даніелем Дюбуа. Українець оголосив про завершення тренувального табору в Instagram.
“Наступна зупинка: Лондон!” – лаконічно написав Усик, додавши фотографію зі своєю командою.
Другий поєдинок Усик – Дюбуа відбудеться 19 липня. Бій прийме лондонський стадіон Уемблі. Перша зустріч чемпіонів у ринзі завершилася перемогою українського боксера нокаутом.
Опублікувати у
Новини спорту
Усик завершив заключний етап підготовки до реваншу з британцем
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Усик стомився від боксу: абсолют більше не абсолютний
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Український метальник молота Кохан у Загребі стає срібним призером
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Вінниці двоє дітей травмувалися через вибух невідомого предмета
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Крим – це Україна, захист військових, ВПО та право на житло в Україні | RADA.LIVE
Опубліковано
admin
Челсі – ПСЖ: напередодні фіналу матчу Клубного чемпіонату світу