Чемпіон WBC, WBO, WBA і IBO у надважкій вазі Олександр Усик завершив основний етап підготовки до протистояння з володарем пояса IBF Даніелем Дюбуа. Українець оголосив про завершення тренувального табору в Instagram.
“Наступна зупинка: Лондон!” – лаконічно написав Усик, додавши фотографію зі своєю командою.
Другий поєдинок Усик – Дюбуа відбудеться 19 липня. Бій прийме лондонський стадіон Уемблі. Перша зустріч чемпіонів у ринзі завершилася перемогою українського боксера нокаутом.
Опублікувати у
Новини спорту
Усик завершив заключний етап підготовки до реваншу з британцем
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Усик стомився від боксу: абсолют більше не абсолютний
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Український метальник молота Кохан у Загребі стає срібним призером
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Москві звели позицію С-400 поруч із фондом дочки Путіна
Опубліковано
admin
Челсі – ПСЖ: напередодні фіналу матчу Клубного чемпіонату світу