У Кишиневі 4 липня розпочався перший саміт Молдова-ЄС, на якому взяли участь керівництво Молдови та Євросоюзу. Президентка Єврокомісії та президент Євроради прибули до столиці Молдови, де їх зустріла президентка Молдови Мая Санду. Саміт був відзначений як історичний крок для Молдови та ЄС, оскільки минулого року молдовани проголосували за європейську інтеграцію країни. На саміті обговорювалися питання співпраці Молдови з ЄС в умовах геополітичних викликів, євроінтеграції, безпеки та економічного зростання країни. Євросоюз також виділяє значні кошти на реалізацію Плану економічного зростання Молдови.
Опублікувати у
Новини світу
У Кишиневі розпочався перший саміт Молдова-ЄС
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Ракети знищили завод у Бєлгородській області – соцмережі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Удар по Воронежу: стало відомо про жертви
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Росіяни вимагають якнайшвидше закінчити війну будь-яким способом – ЗМІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Від початку року іноземці отримали менше 4 тис дозволів на роботу в Україні
Опубліковано
admin
Ринок смарт-годинників падає п’ятий квартал поспіль