У Кишиневі 4 липня розпочався перший саміт Молдова-ЄС, на якому взяли участь керівництво Молдови та Євросоюзу. Президентка Єврокомісії та президент Євроради прибули до столиці Молдови, де їх зустріла президентка Молдови Мая Санду. Саміт був відзначений як історичний крок для Молдови та ЄС, оскільки минулого року молдовани проголосували за європейську інтеграцію країни. На саміті обговорювалися питання співпраці Молдови з ЄС в умовах геополітичних викликів, євроінтеграції, безпеки та економічного зростання країни. Євросоюз також виділяє значні кошти на реалізацію Плану економічного зростання Молдови.
Опублікувати у
Новини світу
У Кишиневі розпочався перший саміт Молдова-ЄС
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Гондурас планує закупити дрони в України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Ізраїль зробив заяву щодо Лівану
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Держоблігації Росії рекордно обвалилися – ЗМІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів
Опубліковано
admin
Ринок смарт-годинників падає п’ятий квартал поспіль